शिक्षा
Trending

सशस्त्र आक्रमणमा पाँचको मृत्यु

२८असोज २०७९ काठमाडौं, संयुक्त राज्य अमेरिकाको उत्तरी क्यारोलिनामा भएको सशस्त्र आक्रमणमा परी पाँच जनाको मृत्यु भएको अधिकारीहरुले बताएका छन् । मृत्यु हुनेमा एक प्रहरी अधिकृत पनि छन् जो मृत्युको समयमा ड्युटीमा थिएनन् ।
घटना यस राज्यको “रालिफ” शहरमा बिहीबारको हो। फ्रान्सेली समाचार एजेन्सीको रिपोर्ट अनुसार, सहरका मेयर मारी-एन बाल्डविनले पत्रकारहरूलाई भने: “यो राल्फ सहरका लागि दुखद दिन हो।” यस सहरको प्रहरी विभागले पनि पाँच जनाको मृत्यु भएको पुष्टि गरेको छ । आक्रमणकारीलाई पक्राउ गरिएको छ, तर घटनाको वास्तविक कारण थाहा छैन प्रहरीले पक्राउ परेकाको परिचय भने खुलाएको छैन । सशस्त्र हिंसाको अभिलेखको जानकारी अनुसार सन् २०२२ को सुरुदेखि हालसम्म हतियारका घटनामा ३४ हजारभन्दा बढीको मृत्यु भएको छ भने ३१ जना घाइते भएका छन्

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button