लुम्बिनी

अल-सबाब ग्रुपको युवाहरू द्वारा मोहम्मद जयन्तीमा खिर र पानी बितरण

नेपालगन्ज-मोहम्मद जयन्तीको अवसरमा अलसबाब ग्रुप द्वारा नेपालगन्जको बिपि चौकमा पानी र खिर बितरण गरिएको छ। ईस्लाम धर्मका अन्तिम पैगम्बर हजरत मोहम्मद स.अ.को जन्मदिनको अवसर स्थानीय युवाहरुको समूह द्वारा सो खानेकुरा बितरण गरिएको अलसबाब ग्रुपका बन्टी अन्सारी ले बताउनुभयो।पैगम्बरे इस्लामले दिएको सन्देश लाई अवलम्बन गर्दै हामी युवाहरुको हाम्रो नबिको जन्मदिनको अवसरमा हामीले यस्तो पबित्र काम गर्न पाउँदा निकै सन्तुष्टि प्राप्त संगै मानवताको सन्देश प्रबाह भएको महसुस भएको अन्सारीले बताउनु भयो।सो बितरण कार्यक्रमको ब्यवस्थापनका लागि सद्दाम अहमद,रिजवान अलि रङ्गरेज,मोहम्मद सफिक हलवाई, मोहम्मद सगिर अन्सारी,निसार अहमद शेख लगायतले लिएको अलसबाब ग्रुपले जानकारी दिएको छ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button