राजनीति

जनताको सेवक भएर काम गर्नको लागि मेरो उम्मेदवारी-शौकत शाह

नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका वडा नं ३ मा वडा सदस्य पद का लागि नेपाली कांग्रेस बाट शौकत अलि शाह ले उम्मेदवारी दर्ता गराएका छन्।
वर्षौं देखि नेपाली कांग्रेस का क्रियाशील सदस्य भएर काम गर्दै आइरहनुभएको र वडा नं ३ को लागि युवाको अवश्यकता रहेको भन्दै यस पटक नेपाली कांग्रेस ले उहाँ लाई टिकट दिएको छ। उहाँ वडा मा एउटा चर्चित र जल्दो बल्दो युवा को रूप मा आफ्नो पहिचान स्थापित गरेका छन्। यो युग युवा को हो र पार्टी ले यो पटक युवा माथि देखाएको विश्वास ले वडा वासी समेत हर्षित भएका छन् उहाँ ले जिकिर गर्नुभयो।
” सधैं म जनता को हकहित को लागि काम गर्दै आएको छु र आगामी दिन मा पनि सबै को साथ र आशीर्वाद ले मा काम गर्ने छु “उहाँ ले भन्नुभयो।
उहाँले वडा विकासको एजेन्डालाई लिएर भन्नू हुन्छ कि यदि हाम्रो वडा अध्यक्ष लगायत पुरै टीम विजय भयो भने जनताको चाहना र जन अपेक्षालाइ पहिलो प्राथमिकता दिएर काम गर्ने छौं र जनताकै सेवा गर्न आउने भएको हुनाले जनताको सेवालाई पहिलो स्थान दिने उहाँले बाचा गर्नुभयो

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button